Kuidas ma poes käin vol. 2

november 24, 2008

Jah, ka minul oli täna sama ilus ilm kui kõigil teistelgi. Läksin mäealusesse poodi ja sattusin kohe koduvärava taga purgaa kätte. Tänavanurgaks oli nahk juba soe ja võis hakata ette kujutama, kuidas ma forsseerin kangelaslikult tänavaid koos Archie Goodwini ja tundmatu kõrgekontsalise tibiga. Tibi koperdab, ei saa läbi hange. Konts läheb all katki, tibi kukub, sukad katki, ai paha. Meie Archie Goodwiniga lohistame ta leebivalt ja huumorimeelselt lähemasse supermarketisse sooja.

Konsumisse jõudes olin omadega selle peale nii rahul, et käisin ülbelt, hõlmad laiali, mis siis, et tuisukindlate kilepükste takjas iga paari minuti tagant järjekindlalt lahti kärises.

Tagasiteeks oli enesekindlus nii suureks läinud, et nüüd lohistasime Archie Goodwiniga läbi hangede juba Nero Wolfe’i ennast. Ometi kord sain ma talle öelda, et ärgu virisegu ja käitugu nagu suur inimene.

Sellest, mida ma poest sain või mida ma sealt üldse saan, kunagi hiljem. Mulle ikka meeldib seda va põnevust üles kruvida.

2 kommentaari Kellele: “Kuidas ma poes käin vol. 2”

  1. […] PS: märkasin, et olen selle nähtuse ühest esinemisest juba kirjutanud. Posted by nodsu Filed in Uncategorized ·Sildid: Egotripp, kino, lugemispäevik, Memuaarid […]

    Meeldib

  2. […] lugedes närvidele, mulle vahel lihtsalt meeldib ette kujutada, et ma liigun temaga samas maailmas, puutun kokku, vihastan tema peale ja ütlen, et ärgu olgu tita ja käitugu nagu täiskasvanule […]

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: