Süütus muudkui kaob

jaanuar 26, 2009

Huvitav, kuidas ikka blogimaailmas saab mitu korda järjest süütust kaotada. Kõigepealt arvad, et esimese postituse teinuna on sellega asjad ühel pool, siis saad esimese kommentaari ja nüüd sain siis vaat siit ka esimese meemi. Ei tea, mis järgmiseks juhtub, saan äkki esimese trolli või midagi.

Seda meemi on küll juba nii kaua ringi loksutatud, et raske uskuda, et keegi seda veel näinud ei oleks, aga noh, mul ikka esimene kord, võin ju ilusti ära kopeerida:

1. Leia oma vanadest blogikirjutistest teemad, milles kajastuksid järgmised sõnad/ teemad ning lingita need. Sõnad oleksid: pere; sõprus; armastus; mina ise; mida iganes (vabavalikuline teema, mida tahaksid esile tuua).
2. Anna 5:le blogipidajale meemi “teatepulk” edasi. 2 neist peaksid olema Sinule uued blogitutvused. Anna meemisosalemise teade ka blogipidajatele, näiteks kommentaarilahtrisse.
3. Meemi saanud blogipidaja kopeerib reeglid ja lingitab talle meemiulatanud blogi.

Esimene pere, mis mulle pähe tuleb, on Crumbi oma ja kui ma eriti laisk oleks, saaks ma sellega ilmselt kaetud ka sõpruse ja armastuse teema. Kui tahta minu enda peret, siis ega ma sellest mujal kirjutanud ole kui siin. Ja sõna ennast on mainitud ühe armsa firma reklaamis, kes on nõus firma pereüritusteks välja rentima pere

Sõprus…oeh, sellist sõna ma nagu ei pruugikski, aga temaatiliselt sobib ilmselt lugu sellest, kuidas sõbrad minu eest rasked tööd ära teevad.

Armastuse kohta uskusin, et seda on kõik kohad täis, aga sõna ennast eriti ei olnudki, ainult armumise kohta oli. Ja siin ka, kuigi ma olen seda alles hiljuti niikunii linkinud. Oih, tegelikult meenus ka see, et Stendhal on suur armastus.

Mina ise… höhöhöö, ei tea jah, millest terve see blogi on. Aga kui ühte postitust taga ajada, siis ükskord selguse, et mina ise olengi jõmm. Või mandunud aristokraat.

Mida iganes” alla otsustasin sedapuhku torgata tööalased rõõmud, kuigi sama hästi oleks võinud sinna panna kaks teist südamelähedast teemat: mehed ja tants.

Kellele siis pomm edasi saata? Terve hulk, keda oleks isu kiusata, on selle juba kelleltki saanud ja mõnda teist võiks see jälle pigem kurvastada, aga viis inimest sai ikka kokku.
Tuttavatest läkitan selle Punasele Hanrahanile, kes ei ole seda meemi vähemasti viimasel ajal teinud; Ulvile, siis äkki värskendab oma blogi; ja Kontorikoonlasele – ega vana folkloori kõrval kaasaegnegi mööda külgi maha jookse.

Ma ei saa küll hästi aru, mida “uued blogitutvused” tähendavad, aga kui tõlgendada seda blogijatena, keda ma päris elus kohanud ei ole või kes on vähemalt tutvustamata jäänud, siis läkitan selle Juan Manuelile, kes ei olegi vist ühtegi eestikeelset meemi veel saanud, ja V.A.-le puhtast uudishimust, mis ta sellega pihta hakkab ja samadel motiividel Lassiele – nii saab küll rohkem, kui ette nähtud, aga seda vapustavam on.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: