Saatus

jaanuar 29, 2009

Kas keegi viitsiks palun minu selle kuu horoskoobist järele vaadata, et kas seal ongi kirjas “Inimesed jooksevad sinu pärast edasi ja tagasi, eelkõige tagasi?”

Sest ei saanud mälestusväärsest bussi peale jõudmisest nädalatki mööduda, kui… jõuan mina apteeki minut enne sulgemist, kui prillimüüja on juba ära läinud.
Lahked apteegitöötajad ütlevad mulle kolm korda, et nad ei julge mulle ise mu prille anda, “sest no rahaga on ikka tegemist”, ja tõesõna, ma usun küll, et nad ei julge, ainult et lõpuks helistavad nad ikkagi prillimüüjale. Ja ennäe! too pöördub poolelt koduteelt tagasi, et mulle prillid kätte anda. Naeratades, kusjuures.

Ma ütlen. Kui teil minuga lähitulevikus mingeid asju ajada on, ärge kindluse mõttes kuhugi startige, nagunii peate tagasi tulema.

5 kommentaari Kellele: “Saatus”

 1. rebane said

  ütle oma teadaolev sünnikellaaeg jms parameetrid (tallinna koordinaadid on olemas, kui se oli talinas, vaja on kella, aastat ja päeva), ma kohe ütlen. sis saab vaadata kas astroloogia kehtib või ei 🙂

  aga euroliinibuss on minu pärast kah tagasi tuld, se oli siis kui ma saksamalt tulin ja kaunase bussijaamas läksin suktiinist ostma. kõigepealt panka raha vahetama ja. ma eksperimenti ehk ei korraldaks, kas see veel õnnestub… läksin kah euroliini kassasse ja sis nad sealt helistasid talina ja talinast bussi ja tuli linnapiirilt tagasi. mul muidugist oli oma 20 demmi baariarvet kah maksmata, ja se oli reisisaatja viga et ta päid korralikult üle ei lugend – ometi mitte minu ja suktiinise viga, eksole!

  Meeldib

 2. nodsu said

  Ise sa oled Tallinnas. Ma olen Pärnus sündinud, mis siis, et dokumentides oli vanasti Sommerlingi külanõukogu ja nüüd on Jüri. Aga kellaajast ei tea ma midagi, välja arvatud see, et varahommikul.

  Meeldib

 3. ep said

  ähh, seda ei pea ju üldse nii keeruliselt tegema, et täpselt kuupäeva ja kellaaja järgi arvutama ja. vaadake lihtsalt naisteajakirjade sabadest, kas seal on midagi selle kohta öeldud, ja kui ei ole, siis järelikult valetavad, eksole. või vaadake, äkki on mõne teise päikesemärgi kohta seda öeldud ja siis saaks sellest järeldada, et… eee… merkuuri kvadraat on veevalajas?

  Meeldib

 4. nodsu said

  Nüüd oleks vist minust väga taktitundetu märkida, et ma kirjutasin seda horoskoobijuttu ainult nalja pärast, aga paraku see nii oli.

  Meeldib

 5. Serial K said

  üldiselt tasuks enda sünniaega arvestada nepaali kalendri järgi. kasvõi sellepärast, et sealkandis tegeletakse astroloogiaga märksa professionaalsemal tasandil ja pühendunumalt.

  Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: