Õpitubade ajakava hirmuäratava postskriptumiga

juuli 17, 2009

Asjalik postitus neile, kes jõudsid juba küsida, millal me Tartu Hansapäevadel tantsu õpetame:
vaadates Antoniuse Õue ajakava, tundub kõige mõistlikum alustada õpituba laupäeval kell 11.30 – siis ei tohiks vahetus läheduses ühtegi pasunakoori* mängida, mis segadusse ajaks. Kell 12 hakkab jälle pasunakoor mängima, siis sõltub tantsu jätkamine sellest, mida nad mängivad, äkki on mõni tantsitav või isegi õpetatav lugu sees.
Kuna laupäevane ajakava paistab olevat õhuvahedega, siis olen ma valmis ka kohe kontsertide järel inimesi õpetama, just nagu Pärnu Hansapäevadel. Meie esimene kontsert on 16.00 Antoniuse Õues, teine 18.30 Jaani kiriku taga. Mõlemad 15. sajandi kavaga koos väikeste 16. sajandi lisandustega.

Pühapäeval on meil esinemiste vahel pikem paus umbes 13.45 ja 15.45 vahel, siis võime samuti tantsu õpetada, aga täpsema kellaaja paneme homme paika.
Kohe kontserdi otsa ei saa pühapäeval tantsuõpetamist teha, sest eri esinejad tulevad suhteliselt üksteise kukil ja siis, kui meie laval oma programmi lõpetame, tammub järgmine juba arvatavasti jalalt jalale, et ega me üle aja ei lähe. Kontserdid ise on 13.00 Antoniuses ja 16.00 kiriku taga, sedapuhku 16.-17. sajandi programm.

———————————————————
* Ei koduvanade priitahtlikku ega muud.

———————————————————
PS: mul kummitab väga tõsiselt “Piae cantionesest” Schola morum floruit dum timorem habuit, laa-la-la-la-la-la-la-la-laa. Loodetavasti ei jäta see parandamatut pitserit mu õpetamismetoodikale.

PPS: kujutlusvõime pani juba lippama. Näen vaimusilmas, kuidas ma lõugan: “Rühm VALL-VELL!”. Ja siis: “Ah te arvate, et te tunnete mind? Aga mina ütlen, et te veel saate mind tundma!” Ja järgmiseks: “Are you talking to me? Huh? Huh? Are you talking to me?” – nii et kui ma mohikaanlasesoenguga ringi hakkan laskma, teate ettevaatlikuks muutuda.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: