Dilemma

september 4, 2009

Ühest küljest oleks mul tuleval neljapäeval võimalus natuke tantsuga raha teenida, kõhutäiest rääkimata. Tantsida meeldib, raha meeldib, süüa meeldib.
Teisest küljest oleks just siis võimalik tasuta gestalti nuusutada ja supervõimeid rakendades kolme tunniga kõik oma psüühilised probleemid lahendada. Tavaliselt on gestaldiasjad päris kallid, alati sellist võimalust ei tule.
Kolmandast küljest lubasin ma tuleval neljapäeval renessansstantsu lasterühmale tutvumistunni teha… ajaliselt mahuks nii või teisiti ära, aga sinna otsa oleks mugav teha ka täiskasvanud algajate tutvumistund, mis enam gestaldi ette hästi ei mahuks, esinemise ette küll.
Õõõhhh.
Vasaku käe nimetamats valutab ka ja teeb mingeid vihjeid, et ei tohi kogu aeg tööd teha.

7 kommentaari Kellele: “Dilemma”

 1. Serial K said

  kui gestalt plekib normaaljuhul palju raha & teeb sind üliinimeseks, siis se trumpab teiste alade hüved üle ju puht aritmeetiliselt

  Meeldib

 2. nodsu said

  Kas ta nüüd just üliinimeseks teeb. Supervõimete jutt tähendas seda, et selleks, et kolmetunnise seminariga midagi saavutada, läheb supervõimeid vaja.
  Muidu ta maksab vist niipalju, et individuaaltund 300 eeku või midagi sinnakanti.

  Meeldib

 3. ep said

  emmm, sihuke rumal küsimus, et miks sa üldse tahad mingeid supervõimeid? kas igav ei hakka, kui kõik kohe ja kergesti kätte tuleb? ses mõttes, et minul vist hakkaks niiviisi igav.

  Meeldib

 4. nodsu said

  Antud juhul on neid vaja selleks, et ühestainsast kolmetunnisest teraapiasessioonist üldse mingit tolku oleks. Normaaljuhul käiakse ikka pikalt teraapias ja siis jupi aja pärast on võib-olla tulemusi näha, aga ilma rahata saab praegu ainult selle kolmetunnise ja raha mul oluliselt ei ole.
  No ja kui jälle üldse tolku ei oleks, siis miks üldse minna, sel juhul oleks mõistlikum oodata seda hüpoteetilist tulevikku, mil raha on.

  A ma arvan, et mis tahes supervõimed ei tähenda nagunii, et kohe ja kergesti. Eriti nii nagu mina neid tõlgendan, st supervõimed = see, et ei ploki ise mitte kuidagi ja mitte kunagi oma mõtlemist/tegevust/tumdmist ära (väga haruldane nähtus). Vastupidi, siis saab ehk just igat sugu raskeid asju tegema hakata, mida praegu ei söandagi.

  Meeldib

 5. ep said

  emm… teraapiatest on mulle jäänud mulje, et inimesed lähevad sinna siis, kui neil on probleeme, mida nad ise lahendada ei suuda? ja et kui sa suudad kõik oma probleemid kolme tunniga lahendada, siis saaksid sa sellega tegelikult ka ise ja ilma kõrvalise abita hakkama?

  et nende supervõimete all mõtled sa siis seda, mida mõnel pool nimetatakse valgustumiseks, virgumiseks? kristluses on see vist õndsaks saamine? no ja mina oma ajunatukesega ei suuda tegelikult ette kujutada ka neid raskeid asju, mida sa praegu teha ei söanda, aga seda pole muidugi vaja nii avalikult arutada.

  Meeldib

 6. nodsu said

  Kolme tunniga, aga mitte kõrvalise abita. Võimalik, et saakski ise, aga ega abi ei maksa maha visata, kui pakutakse.
  Mõned asjad, mis mul on rasked, vist ametlikult raskete asjade hulka ei kuulugi. Seda usun ma ka, et paljudel või koguni suuremal osal inimestel on veel hullem. Aga see ei tähenda, et parem ja täiuslikum ei võiks olla.

  Meeldib

 7. […] siin pikemat aega on lugenud, teab mu superkangelase-püüdluste huumorit – vt ka siit – ja kunagi e. pool tuli sellest superkangelase asjast mahukas offtopic-vaidlus, mille ma […]

  Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: