Algajate renessanss

september 7, 2009

… ehk “keskaja tants”, mida siit järjekindlalt otsitakse (ei ole keskaja tants jah, aga ega keskaegsemat naljalt ei saa).

Neljapäeval ehk 10. septembril kell neli (16.00) tuleb Jakobi Mäe Kultuurikojas ajaloolise tantsu tutvumistund lastele, reedel ehk 11. septembril kell kuus (18.00) suurtele. Teismelised liigitan üldiselt pigem suurteks kui lasteks, arvestades, et kaks last, keda ma juba kindlasti tean neljapäeval tulevat, on seitsmeaastased.
Regulaarsed tunnid teeksin kõige parema meelega nii, et laste omad teisipäeva ja neljapäeva õhtupoolikul kell pool viis, suurte algajate omad teisipäeva ja neljapäeva õhtul kell kuus. Kui huvilised just tutvumistunnis kooris häält ei tõsta, et tahaks mingi teine kell või teine päev, siis nii jääbki.
Ulvi_ja_Ly_ja Suokass

PS: kõik teie, kes te siit iga päev keskaja tantsu otsimas käite – miks te kunagi ühendust ei võta? Ma ei hammusta, välja arvatud väga lähedasi tuttavaid.

4 kommentaari Kellele: “Algajate renessanss”

 1. Nele said

  Määhh, ma olen kahjuks lapsevalves mõlemal ajal seekord.

  Meeldib

 2. nodsu said

  Tutvumistundide ajal?

  Meeldib

 3. […] Keegi on siit keskaja tantsu otsimas käinud, mis meenutas mulle, et ma hakkan septembris jälle ajaloolise tantsu gruppe kokku panema ja trenniaegu leiutama. Linn pidavat nüüd nõudma, et trenn oleks kaks korda nädalas à tund aega. Minugipoolest. TÄIENDUS: trenni kellaajad jm info on nüüd SIIN. […]

  Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: