Koomiksiöö

september 28, 2009

Vaata siia.

Minna? Mitte minna? Algus kell üheksa tähendab, et ma oleks juba enne kahekümne nelja tunni algust magamata, aga teisest küljest tuleb kunagi selle aja sees vist nagunii natuke magada. Et teeks hakatust ja keeraks siis magama.
Ja tööde tähtajad kummitavad.
Aga teisest küljest magasin ma selle öö mullu maha ja tänavu sain napilt jaole, äkki on see Märk?
Aga kolmandast küljest, oleks ma talle juba mullu jaole saanud, ei oleks mul tookord üldse nii palju tähtaegu kraes olnud kui nüüd…
Ärme rambipalavikust ja värgist üldse räägigi.

——————————
Ei teinud sedapuhku ikka 24 h koomiksit. Tegin hoopis 4 l kompotti.

4 kommentaari Kellele: “Koomiksiöö”

 1. Nele said

  Emm, tundub põnev. Aga mulle ei meeldi raamid. 24 lk on liiga palju ja öösel tahaks ikka öiseid asju teha, näiteks magada (oma voodis). Vanaks hakkan jääma…

  Meeldib

 2. nodsu said

  Raamid on vahel tegelt ilgelt head. Scott McCloudil pidi selle leiutamiseks ju mingi häda olema, ta ise kunagi seletas, et aitab surnud seisust välja tulla. A kui sa endale sellised tingimused paned, et enne 24 tunni möödumist kuhugi ei lähe ja 24 lk olgu olla, siis ei ole midagi teha ja ei saa kaevata, et inspiratsiooni ei ole ehk kärss kärnas ja maa külmand.
  Ja mul on väheke surnud seis küll, ma joonistasin hiljuti igaks juhuks ühe väga kehva koomiksi, et parem kehv kui üldse mitte midagi.
  Üks asi, mida mul oleks sealt loota, on just ajaga seotud – tavaliselt teen ma üheleheküljelise koomiksi ja aega võtab see reeglina umbes pool tundi, mis on visuaalse poole kvaliteedist kahjuks ka näha, isegi skanner ei võta. Aga niiviisi puuri panduna oleks aega nokitseda. Äkki tuleks ilusam.
  A tähtajad on tõesti ilgelt kukil ja väga keeruline tundub 24 tundi pluss taastumisperiood oma töögraafikust välja võtta.

  Meeldib

 3. V.A. said

  Lihtsalt tuli meelde … et kuna oled vist koomiksisõber, siis pakub sulle ehk huvi Robert Crumbi äsjailmunud teos “Book of Genesis; Illustrated”, vt:

  http://www.bookforum.com/inprint/016_03/4342

  Meeldib

 4. nodsu said

  Väga huvitav.
  Korralikku Crumbi-kogu ei ole mul veel nagunii, nii et küllap pole mõtet väga põdeda, et ma sellele kohe küüsi taha ei saa, äkki kunagi saab ikka lugeda.

  Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: