Liikluskompra järg

mai 11, 2010

Head lugejad, nüüd on linnavalitsus pakkunud lehekülje, kus saab Tartu linnaliikluse üle arvamust avaldada. Käisin kohe ummikumaksu ja ohutuid rattateid ja õuealasid soovitamas.

4 kommentaari Kellele: “Liikluskompra järg”

 1. AV said

  Kas Tardo liinan on ikka Hansakeskuse ees koht, kuidas Riia mäest laskuv jalgrattatee muutub äkki trepiks?

  Meeldib

 2. nodsu said

  Koht on endiselt olemas, aga elukaaslane A., kes julgeb erinevalt minust päriselt Tartus rattaga ringi sõita, väidab, et märgistus on kuidagi arukam, ma ei ole uurinud, mis ta selle all mõtles. Et kas rattatee märgistus on nüüd pandud välimisele teeservale, kus treppi ei ole vms. Või on pandud suur ja punane keelumärk või hoiatusmärk püsti.

  Meeldib

 3. AV said

  Mõni aasta tagasi oli vaatepilt selline. Mõni aasta tagasi kirjutas ka leht, kuidas Tartus sporti arendades unustati tervisesportlased hoopis ära. Ametnik selgitas lehele: „Kuid ega linn polegi hea koht spordi tegemiseks. Selleks on meil staadionid ja spordihallid. Tõsisemad ratturid võivad aga kasutada Võru või Viljandi maanteed, mis tõsi, on eraldi märgistuseta.” (irw)

  Meeldib

 4. keelek6rv said

  see trepp oli ikka eriti kino lahendus, oleks kohe tahtnud tolle inimesega tutvuda, kes selle korraldas. nüüd vist seda tõesti enam ei ole. ma alati mõtlesin sealt möödudes, kui palju mittekohalikke rattureid seal kukkunud on.

  mina ei sõida peaaegu kunagi sõiduteele mahamärgitud rattateedel, vaid ikka sõiduteel autodega samas suunas. need rattateed lihtsalt katkevad kõige ogaramates kohtadest ja ükski minu marsruut ei ühti nendega.

  Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: