Rumalate mõtete lühike ja mitteammendav loetelu

juuni 22, 2011

* Kui mul on kellegagi lahkarvamus tekkinud, siis ta vihkab mind.

* Kui ma kuskil kommenteerin ja selle peale enam ühtegi uut kommentaari ei tule, siis see tähendab, et kõik kardavad mind (paaniliselt).

* Kui ma kommeteerin kellegi juttu ja ta ei reageeri, siis see tähendab, et ta ei taha minuga enam kunagi suhelda ja ma ei tohiks seal enam kommenteerida.

13 kommentaari Kellele: “Rumalate mõtete lühike ja mitteammendav loetelu”

 1. Lauri said

  Kuna loetelu oli lühike ja mitteammendav, siis aitan seda täiendada:
  …Kui sa kirjutad midagi ja see ühtegi kommentaari ei korja, tähendab see, et kõigil on sügavalt poogen ja sa võid kirjutamise päeva pealt lõpetada…

  Meeldib

 2. Marta said

  🙂 kolmas on küll väga tuttav…

  Meeldib

 3. Marta said

  ja teise osas võib mõelda ka nii, et võimalik, et ma olen nii lootusetult rumal, et ükski enam-vähem tark inimene toetudes nt rahvatarkusele, nt”Targem annab järele”, ei soostu vastu plõksima…

  Meeldib

 4. Mis rumalad mõtted? Jumala arukad mõtted kõik need siin ära toodud, täpselt nii ju ongi. See Lauri mõte on eriti õige, mis ei tähenda, et IId vähemõiged oleks.

  Lisan omaltpoolt, et “kui inimene, kellega sa mõnel üritusel joogisena tutvunud oled, keeldub sind fb-s sõbraks lisamast, siis ta järelikult vihkab või põlgab sind mingil sulle mitteteadaoleval põhjusel”.

  Meeldib

 5. nodsu said

  @Marta: õigus jah, see “lootusetult rumal” on kah kõva variant.

  @Punane Hanrahan: mulle meeldib neid ikka rumalateks mõteteks pidada, võimalik et mingi hedonistliku intuitsiooni ajel, mis ütleb, et kui on valida kahe mõtte vahel, millel pole muud toimet kui see, et üks teeb olemise halvaks ja teine heaks, siis see halbolumõte on rumal ja heaolumõte tark.

  Meeldib

 6. vana naine said

  =)

  /Neid kahte märki siin üheks liites mõtlesin midagi umbes sellist: “Mul on ka analoogilisi mõtteid, aga ma võitlen nendega, kasutades positiivseid mantraid ja kujutades ette vahetatud positsioonidega situatsioone. Tore, et inimesed on nii sarnased. ja vabandust, et ma nii harva kommentaaridele vastan. Enamasti ainult selleks, et vaielda, väga harva selleks, et nõus olla.
  Mittevastamise tava juurte all on ilmselt hirm tunduda sama ebalahe nagu ma tegelikult olen, st. obsessiivselt kommentaaridest huvitatud ja ullult rõõmustamas iga kord, kui neid üle kolme laekub ja kõik veel positiivsed või sisukad ka sattuvad.

  Meeldib

 7. Laura said

  Nodsu, nodsu…jah nad on rumalad mõtted. Aga tunnen ise need ära…;And your comments are always interesting. 😉

  Meeldib

 8. nodsu said

  huvitav on see asi, et kui ma paljastan mingi oma eriti neurootilise külje, siis tuleb robinal meeldivat tagasisidet. Nõrkolemise julgusest on ikka kasu, tuleb välja.

  Meeldib

 9. kaamos said

  Niuks. Kõik mõtlevad niimoodi, seega on see püha ja ümberlükkamatu ainuõige üldkehtiv tõde.
  /Lähen löntsides tsementi ostma, et oma eremiidikoobas lõplikult kinni müürida. Seestpoolt. Muidugi kui müüja mind nii jõuliselt ei põlga, et lihtsalt ei müü mulle tsementi …/

  Meeldib

 10. vana naine said

  ah, ja
  * kui minu teksti kommenteerib keegi niimoodi, et ma ei saa täpselt aru, millest ta räägib ja mispärast, siis on see eriti sapine ja irooniline ja põlglik avaldus minu isiku suhtes kindla peale. Ning kui ta teeb seda anonüümselt, on see tegelikult keegi, keda ma tunnen, aga kes tülgastust tunneb mu suhtes anonüümselt. Otseses suhtluses teeb head nägu.

  =P

  Meeldib

 11. Barbara said

  Ma julgen väita, et nii mõtleme me, blogijad, enamasti. Ükskõik, kui populaarsed või väheloetud me ka poleks. Aga kui mõne persooniga saad pärast paari mittemillestki tekkinud konflikti suure stressi, siis on parim valik sellise, sinust liiga erineva isiksusetüübiga blogisuhtlemine lõpetada. Mis ei tähenda, et a) sina oled loll või b) tema on loll. Lihtsalt te ei saa teineteisest aru.

  Kui kommentaare pole, siis vaata mingit counterit. kui loetakse, siis pole hullu. Kui ei loeta, siis a) ära põe, sest sulle endale oli oluline seda teemat välja öelda või b) mõtle midagi masse huvitavamat välja (EI PEA SEDA TEGEMA, aga kui on mure kommentaaride pärast, siis vaieldavate teemade käsitlemine annab neid lihtsalt)

  Meeldib

 12. nodsu said

  Huvitav, et kogu selle muu neurootika juures, mis ma kirja panin, on oma blogis kommentaaride puudumise põdemine minust mööda läinud. Pigem olen kogu aeg rõõmustanud lugejate kvaliteedi üle, olgu kvantiteediga, kuidas on (ja paar lugejat on ju alati, ega nii pole vist kellelgi, et keegi ei käiks lugemas, kui just ise ära ei salasta). Mul ei ole siin kunagi olnud fleimijaid ja anonüümseid sõimajaid on vist olnud üks või kaks, isegi need olid üsna leebed ja tähelepandamatud – olles näinud, mis muidu veebis toimub, ma lausa imestan selle üle.

  Meeldib

 13. Morgie said

  be positive…
  kui sa kommenteerid kellegi juttu ja mitte keegi sulle enam ei vasta, siis tähendab see, et sa oled asja tuuma tabanud, ära seletanud ja sul on nii õigus, et keegi ei oska enam midagi vastata. 😛

  Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: