Tähendusrikas

märts 26, 2013

Selline unenägu, mis jätab mulje, et see küll kindlasti tähendab midagi, aga unenägude seletajad muidugi ei seleta.

Olen läinud teise linna mingile seltskonnale tantsukursust tegema, nood on sinna pooleldi vägisi kohale aetud, virilad ja vastalised, kontakti ei teki.

Aga ühel päeval puhkepausi ajal, kui olen endal kõrvalruumis olemise mõnusaks teinud, jään kellelegi neist vahele millegagi, mida nemad peavad grupiseksiks – kuigi see pole tõsi, sest see kolmas tüüp üldse ei osalenud, vaid oli niisama seal toas. Aga seleta neile, eks ole.

Sestsaadik hakkavad õpilased minusse paremini suhtuma ja minuga sõbralikult suhtlema, sest nüüd saavad nad mind sellega tögada.

Advertisements

4 kommentaari to “Tähendusrikas”

 1. Manjana said

  Mulle meeldib unenägusid seletada. Ma küll ei tunne Sind, aga see unenägu on peegeldus sinu salahirmudest. Noh, et sa kardad, et kui teistele midagi õpetama pead (või ka lihtsalt suvas olukorras), et teised peavad sind liiga asjalikuks või tõsiseks. Samas ei taha sa ka et inimesed sinust (ja su vähemtõsistest külgedest) liiga palju teaksid, piisab vähestest, sest kui paljud kõike teaksid, oleks neile jube raske seletada, miks sa just selline oled, nagu oled ja pealegi võivad teised su isiklikke asju tögama hakata 🙂

 2. nodsu said

  Unenäos oli mõnes mõttes õppimise tunne.

  Et alguses olin seal mina, kes püüdis kontakti leida ega saanud aru, miks see ei õnnestu. Ja hiljem mina, kellel mul oli kontakt õnnestunud kogemata leida sel teel, et oli ilmnenud minu nõrk või haavatav või naeruväärne külg – ja siis ei lugenudki, et olukorrast oli tglt valesti aru saadud, oluline oli see, et kõigi teada oli mul mingi nõrkus või nõrk koht ja kohe olid kõik sõbralikumad.

 3. nodsu said

  või noh, salahirmude koha pealt – et algsel minategelasel oli salahirm, et ta ei ole küllalt tõsiseltvõetav ja ühtlasi mure, et miks suhtlemine ometi ei õnnestu. ja järgmiseks lahenes suhtlemisprobleem kohe sellega, kui salahirm realiseerus. see oli üldiselt õnneliku lõpu tundega unenägu, tögamine ei olnud probleem.

 4. nodsu said

  See-eest pühadeöösel oli lihtsalt toredasti ogar metaunenägu: nägin unes, et mul oli korduv unenägu, et üks mees leidis oma kotist ühe juustu alt teise juustu, mis häälitses ja rääkis peenikese häälega. See mees siis lapsendas selle juustu.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: