Väsimus vist

november 6, 2013

Aga muidu – see on ju väsimus, eks, kui ma kirjutan omateada lööktrellist, muudkui lööktrellist, aga pärast teksti üle vaadates leian sealt uudissõna “tikkpuur”, paljalt sellepärast, et üks tekst varem oli tikksaag?

Või kui peldikus on lamp läbi, siis ma mõtlen täiesti siiralt, et siin ei näe mitte sittagi, ja alles tuppa jõudes tuleb pähe, et milline kehv kalambuur?

A. on umbes samasugune – ütlesin talle, et U. tuleb meie poole, tuleb oma nokkloomaga võtit tagasi küsima.

Mispeale A. küsib siira rõõmuga: “Oi, U.-l on nokkloom?”

Pidin talle pettumuse valmistama, aga ise mõtlesin: tõepoolest, kui armas kujutluspilt, kudas U. kõnnib meie juurde, nokkloom nööri otsas.

3 kommentaari Kellele: “Väsimus vist”

 1. lendav said

  Väsimus võib trikke teha küll. Läksin mina peale öövahetust läbirääkimistele – oli tellitud puust mälestustahvel ja muu hulgas küsiti, kui tihti seda hooldama (õlitama) peaks, kas iga viie aasta tagant? Mina vastasin, et esimesel paaril-kolmel aastal oleks hea, kui iga päev. Iga päev?! kerkisid tellija kulmud õige kõrgele. Iga aasta, tahtsin öelda…

  Meeldib

 2. nodsu said

  üks mu sõbranna oli ühel pikemal ületöötamisperioodil (töötas-õppis samal ajal pluss üksikemadus) nii zombistunud, et ma ei mäleta, kas ainult äärepealt või päriselt kõndiski riidevahetuskabiinist hajameelselt paljalt välja.

  Meeldib

 3. […] ma kirusin, et mõtlen lamedat kalambuuri ja ei pane isegi tähele, et oi, kalambuur […]

  Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: