Plähmin niisama

aprill 10, 2017

Mul tuli just nii hea vandenõuteooria pähe – briti toorid eesotsas lord Howardi ja Boris Johnsoniga tegutsevad salajas selle nimel, et Šotimaa lööks Ühendkuningriigist lahku ja saaks eraldi euroliitu astuda. Sest muidu nad ju ei pingutaks nii hoolega, et Hispaania solvuks inglaste peale kõvemini kui katalaanide peale. Paistab, et edukalt.

Ainult et selle uskumiseks peaks jälle mina kõvasti pingutama, et Hanloni habemenuga unustada.

2 kommentaari Kellele: “Plähmin niisama”

 1. Kaur said

  Mitu aastat tööd suurtes organisatsioonides on mus tekitanud veendumuse, et kõik, KÕIK vandenõuteooriad valed. Alates mingist suurusest muutuvad kõik struktuurid nii haldussuutmatuks, et mingit strateegiat või asja nad ellu viia ei suuda. Ammugi siis mitte salaja.

  Meeldib

 2. nodsu said

  Üldiselt nõus – ühtegi suurt vandenõud tundub võimatu uskuda, sest esiteks see, mis sa ütlesid, ja teiseks, kas inimkond ja ühiskond näeb välja, nagu keegi seda juhiks? kas maailm näeb välja, nagu oleks mingi maailmakord olemas? nagu möh?

  väikseid lokaalseid vandenõusid saab veel kuidagi uskuda, neid on vahel päriselt olnud ka. aga need on enamasti üsna konkreetsete eesmärkidega, nt “tappa X”.

  kuigi… ega Šotimaa lahkulöömise (õigemini, tema ELi astumise) teelt takistuste kõrvaldamine nüüd ka teab mis globaalne eesmärk ei ole… St see vbla isegi ei oleks usinatele vandenõulastele üle jõu. Aga tõenäolisem on ikka see, et “see lihtsalt läks nii”.

  Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: