Õnnemomentide nimistusse

juuni 9, 2017

See hetk, kui ma olen jõudnud suurest teest nii kaugele, et omaenda sammude kõla on kõvem kui automüra; hirmunud kõrvad kuulatavad, liigatavad ja julgevad end jälle avada.

Advertisements

5 kommentaari to “Õnnemomentide nimistusse”

 1. marca said

  Eile näitas keegi just toredat pilti emakarust kahe pojaga, selle raja kõrval, kus mina selliseid õnnemomente otsimas käin…

  • Kaur noh!!! said

   Mul on tükk randa, kus mu lapsed üldiselt üksi mängivad. Eile näitas mulle tütar seal värsket karujälge. Paarsada meetrit noore karu rada, küüniste jäljed märjal liival alles sügavad.

 2. nodsu said

  Sinu oma kõlab juba suuremalt ja erilisemalt. Mind tabab see kõrvade liigatus iga kord kodutänavas suurema tee pealt piisavalt kaugele jõudes (kui liiklusega midagi väga valesti ei ole, nii et autosid ka siit ridamisi läbi sõidab). Just sellepärast tahtsin üles kirjutada, enne kui meelest läheb: suured ja erilised momendid tulevad eredamalt esile kui need väikesed ja igapäevased.

  Alles tagantjärgi sain aru, et seda võib Mikita-eestlase momendiks lugeda. Ei, mul on ikka linnaeestlase moment, või täpsemalt vist agulieestlase oma. “saab ometi maantee pealt normaalse tänava peale.”

 3. ep said

  Sellega meenus, et mul oli ka hiljuti kirgastav metsahetk. Viimati, kui ma öösel (või varahommikul, igatahes valge oli juba) sinu poolt koju läksin, ikka otse “üle põllu”, nagu u. selle kohta ütleb. Ja praktiliselt minu maja taga seisis tee peal metskits, kes vaatas mind mõnda aega juhmilt, enne kui minema kablutas. Ja ma elan viiekorruselises majas, eksole. Ja mitte kaugel kesklinnast.

  • nodsu said

   sa pead silmas seda garaažidetagust võsa või? me käisime sealt A.-ga korra läbi, aga lõpus oli natuke raske jälle tee peale välja murda, ronima pidi.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: