Millega ma end öösel lõbustan

september 30, 2017

Patsutasin endale mõttes õlale, kui olin suure vaimustusega retsepte lugenud; poest hiigla palju gemüüset toonud; selle päeva – õigemini öö – tõlkimise ära tõlkinud ja selle vahelt maitsva supi keetnud; ja supikeetmise vahelt märganud, et kass kõõksub oma karvapalli, ja suunanud ta vaiba pealt paljale põrandale oksendama; ja taibanud supikeetmise viimases otsas akna paokile teha, et supiaurud õue pääseks;

ja siis tulin, tõlkimine tõlgitud, rahuolevalt seda suppi sööma, mille ma olin jätnud pliidile läbi maitsestuma, ja avastasin, et tuba on külm nagu hundilaut, sest aken oligi paokile jäänud (A. ju magas juba ammu).

Võtsin suppi, tulin sellega elutuppa ja sain väga vahetul moel teada, et kassi kõõksumise tulemuse koristamine oli mul tomateid lõikudes meelest läinud.

Panin supi maha, läksin pesin sokid ära ja panin uued sokid jalga, tulin elutuppa suppi sööma – ja avastasin väga vahetul moel, et kogu kõõksumist mul nähtavasti ei õnnestunud vaibalt kõrvale suunata.

Läksin pesin sokid ära ja panin uued sokid jalga.

Ja nüüd puänt: supi sisse ma ei astunudki.

12 kommentaari Kellele: “Millega ma end öösel lõbustan”

 1. Morgie said

  Jee! 😀
  Kas sa oma kassile mingit karvapallivastast ainet ka söödad muidu?

  Meeldib

 2. nodsu said

  Söödan, kui meelde tuleb.

  Meeldib

 3. nodsu said

  … aga ta on väga karvane ja sealjuures ei salli põrmugi harjamist. Ma üritan regulaarselt palja käega lahtisi karvu maha tõmmata.

  Meeldib

 4. Kaur said

  Mis asi on karvapallivastane aine???

  Kassi saab harjata. Kas sel mingi päris efekt on – ei tea.

  Meeldib

  • Maarika said

   Kui inimene kirjutab, et tema kass ei salli põrmugi harjamist, siis on suht nüri vist kirjutada, et kassi saab harjata? Aga Kaur teeb seda kogu aeg ja igas blogis.

   Meeldib

  • Kaur said

   Ee… tunnistan süüd, ei pannud “ei salli lauset” tähele. Küsimus siiski jääb. Ühtlasi tervitan oma fänni, kes mu kommentaare eri blogides talletab ja agregeerib!

   Meeldib

  • nodsu said

   Miski tuubis olev asi, mille nimi on sks k Katzen Malt. Nähtavasti ongi maltoosa. Ja asja mõte on selles, et see peaks seedimise libedamalt käima panema, nii et karvad ei koguneks kõhtu palliks. Loomakliiniku poes müüakse.

   Meeldib

 5. Rents said

  Aga mina veetsin just pool tunnikest, üritades kehva nähtavusega tabelist aru saada, mida võiks ühes keemiatekstis tähendada akronüüm TIC. Ühel hetkel käis peas klõps ja sain aru, et see abondance seal kõrval, mis kahtlaselt nägi välja nagu abUndance, oligi tegelikult abundance, st terve tabel oma väga väheste sõnadega (mis on kõik inglise keelele sarnased) oli tegelikult ingliskeelne ja seega ka kõik seal olevad akronüümid on ingliskeelsed. Time well spent. 😀

  Meeldib

 6. Anu said

  Ma arvasin, et lugu lõpeb sellega, et kass oli sokkide pesemise ajal supi nahka pistnud 🙂

  Meeldib

 7. Teresa said

  Meil on koerakutsikaga umbes samad lood. Progress on selline, et kui ta toas pissib, siis enamasti spetsiaalsele nö mähkmele. Kahjuks ei ole ta veel sellist koerte mängu selgeks saanud, et pissit tuleb kinni hoida selleks, et siis õues sms lugedes ka ise oma sms jätta. Täna tuli ta õhtul jalutamast ja siis avastasime põrandalt suure loigu. Küll tahaks uskuda, et see oli seal juba enne õue minekut ja me lihtsalt ei märganud

  Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: