Muljetamise entomoloogiline lisa

august 9, 2018

Tšehhi putukad on kuidagi väga rahuarmastavad. See, et meil on paar korda herilane aknast sisse käinud ja rahuarmastavalt ära läinud, kui lõpuks otsusele jõudis, et see on aken ja tema tahab sealt välja minna, mind väga ei üllatanud, sest kodus on kõik herilased samasugused olnud. Aga kui me oma soojendust linnamüüri peal tegime, siis avastasin ühtäkki, et kahel pool matti kõnnivad väikesed mustad sipelgad ja varsti oli ka minu peal paar väikest musta sipelgat, keda ma harjutuste vahel ja ajal enda pealt minema puhusin. Ja keegi ei hammustanud! Mu koduaia mustad sipelgad küll sama lahked ei ole, kui keegi nende urgude vahele pikemalt pidama jääb.

4 kommentaari Kellele: “Muljetamise entomoloogiline lisa”

  1. mul on ainult punased sipelgad kurjad. itaalias olid ühed mustad ka kurjad, kohe kargasid kallale ja tahtsid oma ahnete lõugadega seeliku katki rebida. aga kodus näeb mustade sipelgatega olevat kerge vastastikune vastumeelsus füüsilise kontakti suhtes.

    Meeldib

  2. ep said

    Mina lugesin esimese hooga “… etümoloogiline lisa” ja loen ja etümoloogiat ei kusagil. Siis lugesin pealkirja uuesti ja sain aru, et ei peagi olema.

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: