Kokkukõlksumine

detsember 2, 2018

See, kui ma räägin A.-le unesegase peaga, et on kaks asja, mida ma hakkaks kohe õppima, kui mõni kättesaadav kursus algaks: klounaadi ja viipekeelt; ja kohe samal õhtupoolikul saadab tuttav mulle edasi klounikursuse teate, on muidugi selline vanakooli Märk. Universumile sõnumite saatmine ja nende vastuvõtmine ja mis kõik veel.

Aga seda, kui ma otsin juutuubist laulu “Süda, miks sa muretsed” ja juutuub pakub mulle selle kõrvale lahkest südamest ka laulu nimega “Pohhui”, ei teagi, milleks liigitada. On see nüüd peen huumor või püüab juutuub seekord lihtsalt sünonüümisõnastikuna toimetada.

8 kommentaari Kellele: “Kokkukõlksumine”

 1. Teresa said

  Isegi mõttetumaid kokkulangevusi tuleb ette. Näiteks loed kuskilt sildilt mingit sõna ja tunni aja pärast tuleb sama nime kandev tuttav sulle vastu.

  Meeldib

 2. Real Time said

  See miks sa mõtled nii nagu teised tuleb ikka meediaväljast. Ma ei saa aru sellest teisest probleemist, kas guugle peab küsimusele vastama või sügavat muret ja deprekat sulle otsima või ta lahendab su mure pohhuiga.

  Meeldib

 3. nodsu said

  Mulle teeb lihtsalt lõbu see, mida youtube sünonüümideks peab.

  Meeldib

 4. noh, on ju sünonüümid… take it easy, rose, oli meil väga täpne rop vaste, või midagi. sure konn, mis mul sest on, oli meil leedu keeles ‘numirk, varle, man pohhui’. memento mori ja ülemvalüüria keeles sama ‘valar morghulis’ on maakeeli yolo 😀

  Meeldib

 5. Rents said

  Oot, aga oled nüüd paberitega kloun v?

  Meeldib

  • nodsu said

   Paberit ei ole, kui selleks just mitte klounaadimeistriklassi piletit lugeda. Aga seal oli väga tore. Mõtlen tõsiselt selle peale, kas mul annaks oma graafikusse improteatri kursust sobitada – häda on selles, et see käib tsükliõppena, aga muud asjad, kus ma olen halvasti asendatav, on mul tüüpiliselt aasta või pool aastat järjest kogu aeg samal nädalapäeval.

   Meeldib

 6. Rents said

  Kahju, paberitega kloun kõlab väga ägedalt. Oleks suurepärane lause CV-s.

  Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: