Suvalisest arvust paaridest kolonn. Näib eeldavat pehmeid barokkriideid, millel erilisi karkasse ei ole ja mis hõlpsasti üksteise vahelt läbi mahuvad. V.o kõlbaks ka hilisrenessansi “antiikne” kostüüm või talupojakostüüm.

Uuendus: katsetamise käigus selgus, et asi töötab paremini, kui igasuguste selja tagant läbijooksmiste peale panna poole rohkem samme, mis tuleb suure kiiruse tõttu teha kikivarvul, umbes nagu seguito scorso. No ja siis tundus juba imelik aeglasemad kohad täistallale jätta, nii et aeglasemates kohtades (keerutamised ja kohavahetus) on nüüd 3 tavalise sammu asemel kikivarvul-kikivarvul-alla (sama mis fleuret, või ka tavalise seguito moodi, ainult et lõpus sügavamale alla)

Originaal on siin.

A1:
m1 läheb m2 selja tagant läbi (6 pisisammu: v-p-v-p-v-p), galopib tema eest oma kohale tagasi (3 galoppi), samal ajal n2 galopib n1 eest läbi ja läheb tema selja tagant oma kohale tagasi (siis, kui üks kõnnib, teine galopib ja vastupidi); kõik keerutavad oma partnerit (6 sammu (ülal-ülal-all, ülal-ülal-all)
A2 sama asi m2 ja n1-ga, aga m2 alustab galopiga (seespoolt), n1 sammudega (väljaspoolt) – st n1 alustab, nagu enne tegi m1, ja m2 alustab nagu n2. Ühesõnaga, number loeb rohkem kui sugu.

B1
kõik vahetavad partneriga kohad (3 sammu (ülal-ülal-all), 1. paar teeb pisisammudega pool 8-figuuri 2. paari ümber (m1 käib ümber n2 ja n1 ümber m2), jõuavad oma kohale tagasi, nii et nemad on nüüd õigetpidi, 2. paar valepidi, kummalgi omaette ring (lõpetavad hüppega kahele jalale kokku)
B2: 2. paar rullib 1. paari ümbert esimese paari kohale, teevad samuti pool 8-figuuri, jõuavad samuti õigetpidi, aga paarid on kokkuvõttes kohad vahetanud. Sammud samad, mis B1.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: